Idealna bajera

Jak „wyrwać” pannę? Pytanie oczywiście bez sensu bo każdy kto umie liczyć do 28 i uważał w szkole na biologii nie będzie zadawał pytań na jakie od dekad usiłuje odpowiedzieć ta część Playboy’a, która zawiera literki.

Chodzi o ten moment kiedy obustronne zainteresowanie jest, wiosna w pełni no i trzeba coś powiedzieć żeby zaprosić, zwabić do swojego pokoju (na przykład na koloniach, obozach czy turnusach). Kiedy naprawdę treść tego zaproszenia nie jest aż tak istotna jak sposób jego przekazania.

Dla mnie mistrzem bajery jest pewien Romek (imię fikcyjne), 17-letni chłopiec z MPDz, GMFM tak na oko 1 – szczęściarz cholera – który wraz ze swoim kolegą nazwijmy go Sebastian (GMFM między 1 a 2, niższy od Romka) bajerują kilka lasek na korytarzu. Chłopaki są z domu dziecka, więc oprócz charakterystycznych postaw ciała mają też na twarzach wyryte typowe bidulowe „schowaj te koszulkę Surge Polonia i medale za Irak i Afganistan bo nie masz kurwa bladego pojęcia co to jest piekło”. Ale szczęściarze, bo GMFMy niskie, poruszają się o własnych siłach i nawet pomóc koleżankom mogą.

Laski są w ich wieku, śliczne dziewczyny na wózkach – albo powypadkowe albo MPDz tak samo – no i garną się do nich tak że rodzice by zawału dostali jakby to zobaczyli. Tyle pracy, żeby się nie śliniły – na marne. Przebierałyby nogami gdyby mogły, a tak tylko gumę palą do chłopaków.

Gadka generalnie debilna jak to w tym wieku, sami takie uskutecznialiśmy na gdyńskiej plaży – wiecie, tzw. rozmowy o życiu. Godzina się robi coraz późniejsza, grupka lekko się przerzedza i nagle Romek mówi do dwóch co zostały:

„Ej chodźcie do nas na górę do pokoju, mamy CD, DVD, internet i drzwi dziewięćdziesiątkę”. Powiedział to z takim luzem i blazą że sam bym poszedł te drzwi dziewięćdziesiątki zobaczyć, normalnie Casanova. Bajera polega na tym, że przez standardowe w budowlance 80cm drzwi trudno przejechać wózkiem, a 90cm drzwi to gwarancja w miarę fajnej imprezy bo da się na nią bezproblemowo wjechać i z niej wyjechać.

Bajera na drzwi dziewięćdziesiątkę wraca do mnie co roku na wiosnę.

One thought on “Idealna bajera”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *